Aušrinė

035

Aušrinė Balkaitytė

Esu tyrinėtoja – mėgstu aiškintis, kaip veikia skirtingos sistemos, programos, žmonės; mėgstu naujas patirtis ir įvairius žaidimus. O knygų krūva ant spintelės niekada nemažėja, priešingai – su laiku auga. Man įdomu, kaip žmonės organizuojasi, kaip vienos idėjos virsta realybe, o kitos sustoja pusiaukelėje.

Mėgstu įvairovę ir prasmingas veiklas.

Dirbant skirtingose organizacijose teko prisiliesti prie pačių įvairiausių dalykų – švietimo, gabių mokinių ugdymo, paskaitų vedimo, projektų valdymo, vidinės valiutos įvedimo, įmonės kultūros kūrimo, komunikacijos kūrimo, rinkodaros strategijų įgyvendinimo. Platus veiklų spektras suteikia galimybę pamatyti keistas ar neįprastas jungtis, paaiškinimus, pavyzdžius.

Nacionalinėje moksleivių akademijoje organizuodama sesijas ir vesdama paskaitas turėjau galimybę prisidėti prie jaunųjų talentų ugdymo, pozityvios ir skatinančios augti aplinkos formavimo, tradicijų išlaikymo. Darbas privačiose kompanijose leido geriau suprasti, kaip veikia organizacijos, kaip jose vyksta procesai, kaip formuojama vidinė kultūra, kaip galima kurti ir skatinti iniciatyvas, kai, atrodo, net jų kūrėjai nustoja jomis tikėti.

Mėgstu pusiausvyrą.

Propaguoju įvairias aktyvias veiklas: vaikščiojimą, plaukimą, laipiojimą. Tikiu, kad visame kame turi būti pusiausvyra. Greiti etapai – lėti etapai, daug veiksmo – visiškas štilis, daug galvojimo – daug veikimo. Turi būti pauzės.

Mėgstu klausytis.

Nuo pat vaikystės džiaugdavausi, kai man skaitydavo pasakas, pasakodavo istorijas. Dabar skaitau pati ir renku istorijas iš kitų. Renku tam, kad galėčiau jomis pasidalinti – įkvėpti, padėti mokytis, padėti ieškoti sprendimų, išnarplioti painiavas ar sujungti išsibarsčiusias dalis.

 

Su manimi paprasta dirbti, nes mėgstu ir gebu sudėtingus dalykus perteikti paprastai – papasakodama, žaisdama, atvaizduodama. Mokausi iš istorijų ir dalinuosi jomis su kitais.